ארונות קיר הם ארונות המשמשים את הדייר בחדר ללא הפרעה לתנועתו. גם אם בחנות הם נראים עבים מאד, בבית לא תרגישו ולו ס"מ בודד מהארון משום שחלקו האחורי ייכלא בתוך הקיר. חלקו הקדמי, כלומר – הדלתות בלבד, יהיה חשוף ויאפשר את השימוש בארון. האם ארונות קיר מתאימים להצבה בכל בית? חד משמעית לא. כאן תדעו כיצד בודקים זאת.

השלב הראשון בבדיקת התאמתכם לארונות קיר הוא הזמנת מומחה מחנות הארונות לבדיקת הבית

המומחה יערוך סיור בסלון ובחדרי הבית ויזהה קירות בהם ניתן לחצוב. בית עשוי להכיל קיר דק שגובל עם הקיר של השכן, או קיר שחוצץ בין חדר אחד למשנהו באותו בית. מנגד, ייתכן כי בבית יימצאו גם קירות עבים: קירות שבשל המרחק בין חדר אחד לחדר השני שהם מפרידים ביניהם ניתן להסיק כי הם קירות עבים המיועדים לחציבה. קירות הגובלים עם קירות חיצוניים לבית המשתרעים על פני מטרים רבים מעבר לשטח שלכם, ועוד. רק אם יש לכם קירות עבים, ורק אם לא מותקנות בהם תשתיות כמו מים, חשמל וגז – ניתן לחצוב בהם ולהטמיע בהם ארונות קיר.

עברנו את השלב הראשון בהצלחה: מה עושים כדי להתאים את הארון באופן סופי?

תצטרכו לגשת לחנות ארונות קיר, ולהצטייד בנתוני החציבה שהבודק ערך עבורכם. הוא יצייד אתכם במידה המקסימלית של עומק הארון עבורכם. בהתאם לכך, צוות המוכרים בחנות יכווין אתכם רק לארונות מן הסוג הזה. צוות המוכרים ידאג גם לעיצוב חזות החדר, ויסייע לכם לבחור ארונות שלא רק שיתאימו לחציבה מבחינת הממד, הם גם יתאימו לתפאורת החדר הלכה למעשה.

אלו סוגי ארונות קיר ניתן למצוא בחנות?

ארונות קיר עם דלתות פתיחה, ארונות קיר עם דלתות הזזה חלקות, ארונות קיר עם דלתות הזזה מודפסות, ארונות קיר עם דלתות הזזה עם מראה, ועוד. כל ארון ניתן לבחור במרקם צבעים שונה, ולא בהכרח את מה שמופיע בקטלוג המוצר שלנו. אנו ממליצים לכם לעקוב אחר העצות העיצוביות שלנו על מנת להגדיל את סיכוייכם להכניס הביתה ארון יפה ודקורטיבי, שיתרום תרומה בלתי אמצעית לעיצוב החדר, בנוסף לפתרון בעיית האחסון שבתוכו.

מגוון חדיש ועדכני של ארונות תוכלו למצוא באתר רשת דורון רהיטים המובילה בישראל קו ייצור ארונות הזזה וארונות בגדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בקרו באתר דורון רהיטים לקבלת פרטים נוספים.