הפלגות

במאמר זה נביא לכם את סיפורם של מאיה ויונתן, זוג צעיר שהתחתן לא מכבר, שבחרו לעשות את ירח הדבש שלהם בשיט תענוגות שאותו בחרו, אחרי התלבטויות רבות, ממבחר עצום של הפלגות שהוצעו להם. הזוג המאושר בחר לבסוף בשיט של חברת הפלגות מנוסה בשם "רויאל קאריביאן", ששייכת לאחים עופר הישראליים אך פועלת מחוץ לישראל. וזה סיפורם:

מהרגע שהתחתנו כל החברים שלנו סיפרו לנו שירחי הדבש הכי חלומיים ניתן לעשות עם הפלגות. סיפרו לנו שיש הפלגות חלומיות שיוצאות כמעט מכל יעד בעולם ומגיעות כמעט לכל יעד בעולם. השתכנענו, בעיקר בזכות העובדה שבאמצעות הפלגות אפשר לראות הרבה מקומות בפרק זמן קצר יחסית. חיפשנו הפלגות שיוצאות מארצות הברית אל אזור הקאריביים, אבל בדרך נוכחנו לדעת שיש הפלגות שיוצאות מצפון מערב ארצות הברית ומגיעות עד אלסקה, הפלגות שיוצאות ממוסקבה שברוסיה ועוגנות באזורים בים השחור, הפלגות ים תיכוניות שעוצרות בכל החופים המרהיבים של הים התיכון. כמו כן נוכחנו לגלות שיש הפלגות שמיועדות לזוגות שיצאו לירח דבש, הפלגות מותאמות במיוחד למשפחות וגם הפלגות שמתאימות יותר ל"חבר'ה" שרוצים לחגוג מסיבת רווקים לאחד החברים או סתם לבלות ביחד.

אנחנו הלכנו כמובן על הפלגות שמתאימות לזוגות צעירים ואשר להן אופי רומנטי ויעדים אטרקטיביים במיוחד. היו כמה הפלגות שמגיעות לקאריביים, כאשר יש הפלגות לדרום הקאריביים, מזרח ומערב. אנחנו בחרנו בהפלגה למערב הקאריביים, והיעדים שהגענו אליהם היו מדהימים – לאבאדי שבהאיטי, בתקופה של לפני רעידת האדמה המצערת, שהייתה כמו גן עדן עלי אדמות, אוצ'ו ריוס בג'מייקה, שהייתה היעד הכי כיפי שהגענו אליו עם הג'מייקנים החברמנים, גרנד קיימן, שהיא אי תחת שליטת הבריטים עוד מימי הקולוניות, והגענו גם למקסיקו, לעיר בשם קוזומל שהייתה מדהימה עם אנשים נחמדים מאוד. אנחנו בהחלט נמליץ לאחרים וגם לכם לבחור הפלגות לחופשה הבאה שלכם.