כל מה שרציתם לדעת על כורסאות מעוצבות במיטב הטכניקות

כורסאות מעוצבות הן רהיטי פאר שחשוב לדעת כיצד להתאים לסלון שלכם באופן אופטימאלי. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד עושים זאת על הצד הטוב ביותר, תוך בחירת חומרי ייצור מובילים וגיבוש עיצוב מן המעלה הראשונה, אשר עולה בקנה אחד עם מה שאתם מעוניינים להשיג במרחב חדר האורחים. בנוסף, נספק מידע על משמעויות העיבודים השונים של חומרי הייצור בכדי להגיע לרמת הנוחות המתבקשת על ידכם.

חומר הייצור המועדף לכורסאות – קטיפה רכה

בד קטיפה רכה מאפשר עיבוד קל בהמון סגנונות, ללא השקעה כספית יקרה שתעלה את מחירי הרהיט. זהו חומר שנועד ליצור עיבודי בד באמצעותו, והם נראים בחברות כורסאות מעוצבות באופן מובהק: עיבודים חלקים, תפירה אומנותית מעויני קווילט, כפתורי 'קפיטונז', בד במרקם צמרירי, ניילון, דמוי עור ואחרים. בד קטיפה רכה מאפשר לא רק עיצוב על פי שביעות רצונכם אלא גם הרגשת נוחות אישית מאד משמעותית.

גיבוש מבנה הכורסא מהחלק התחתון ועד המשענת

כורסאות מעוצבות מתאפיינות בלא מעט סוגי מבנים: ניתן לרכוש אותן כשהן מלבניות במלואן, מגוף הישיבה ועד המשענת, עגולות במלואן במיקומים אלה, שילוב של השניים, ועוד. כמו כן, ניתן לבחור מבנה נמוך או מבנה גבוה. בעוד המבנה הנמוך משמש לישיבה טמפוררית, כאתנחתא של רגע, הכורסא אשר מתאימה אורטופדית עבורכם, עם 2 הרגליים על הקרקע ב- 90 מעלות, משמשת כרהיט מרכזי. יצירת תלות ברהיט מרכזי חייבת לבוא בקנה אחד עם המידות שלכם, וככה לוקחים אותן. בודקים את קצוות הרגליים בישיבה ומגיעים למסקנה בדבר גודלה הרצוי.

בחירת עיצוב עבור כורסאות דקורטיביות

רהיטים כמו כורסאות מעוצבות עשויים להיות מעוצבים במוטיבים המודרניים של זמננו או לדבוק בעיצובי העבר הקלאסיים עם בטנה עבה, כפתורי קפיטונז' ועוד. בחירת העיצוב מתאפשרת בקלות רבה באמצעות הדמיית מחשב של חברת ספות וכורסאות. בדרך זו אינכם נדרשים לצאת מהבית אלא פשוט לבחור עבור המיקום הנדרש את הכורסא שהכי מתאימה להצבה שם. התהליך קל ופשוט ושימש לא מעט לקוחות בעבר שביקשו לשדרג את כורסאותיהם.
מתעניינים ברהיטים כמו כורסאות מעוצבות? פנו למומחים של "סטודיו רהיטים 770" וזכו את עצמכם ברהיטי בוטיק!