מאז ומעולם שימשו מיטות נוער לשתי משימות עיקריות: שינה נוחה וערבה לילדים שלכם, וכן מקום אחסון תכולת המצעים שלהם בארגז מצעים תחתון. על פי רוב, המיטה מחולקת ל- 2 חלקים: המזרון העליון, והחלק התחתון. על המזרון העליון – ישן הבן שלכם. בחלק התחתון ניתן לבחור אם לשלוף את המזרון התחתון או את ארגז המצעים באמצעות קפיץ מיוחד שמאפשר לכם לבחור בין האפשרויות. המזרון הנוסף משמש להלנת ילד נוסף. ארגז המצעים משמש לאחסון מצעים נוספים לאלו שיש על מיטתו של הבן שלכם.

כיצד בוחרים מיטות נוער המתאימות גם לילד וגם לעיצוב החדר?

החשוב יותר הוא כמובן הנוחות שיספוג הילד, ולזה דואגים על ידי קניית המיטה יחד עמו, ולא מאחורי גבו. גם אם עשיתם את הטעות וקניתם לבד את המיטה, לפחות בחרו את המזרון בנוכחותו. רק הוא יודע לאיזה מזרון הוא צפוי להיות רגיש ולאיזה לא, ובכל מקרה – כדאי להתייעץ עם מומחה מזרונים אורטופדיים בחנות שיזהה תנוחות לא רצויות ויידע להמליץ על מזרון אחר ממה שאתם חושבים, אם זה יידרש. לדוגמה, אפקט ערסל הוא סגנון שינה לא בריא בו מרכז הגב או הבטן (תלוי מה מונח על המזרון באותו רגע) שוקע למטה, והקצוות נשארים למעלה. זה מעיד על מזרון שלא מתאים למשקלו של הילד שלכם, וזה לא אמור לקרות במזרונים חדשים. מזרונים חדשים צריכים לתת לילד 100% יציבות: אם הילד זז, הוא לא חש בתנודתיות המזרון בשום אופן. באשר להתאמה לעיצוב החדר, צריך שגוף המיטה יעוצב בצבעי החדר ובצורות המאפיינות את חלונו, דלתו, מדפיו, ארונו וכד'.

כיצד ניתן לחדד את עיצובה של מיטת הנוער ולהתאימו עוד יותר לעיצוב החדר?

על ידי בחירת סטים של מצעים המתאימים לאופיו העיצובי של החדר. אנו ממליצים על שילוב צבעים הדומים לאלו של הקירות הסמוכים למיטה, לחלונות החדר, לדלתו, ולמדפיו. כמו כן, אנו ממליצים על רכישת סטים רבים של מצעים על מנת לגוון בעיצוב מעת לעת, וגם על מנת לספק לילד שלכם בכל עת מצעים לשינה באם הקודמים זקוקים לכביסה.

למידע נוסף על מיטות נוער, צרו קשר עמנו ובחרו את מיטת החלומות של הבן או הבת שלכם!