בחירת מצעים לילדים – כל הטיפים שחשוב להכיר

מצעים לילדים מאפשרים לכם לעצב את מקום לינתו של הילד שלכם בדרך ייחודית. הבד ממנו עשויים המצעים הוא בד סאטן, אשר מתבסס על תפירת כותנה בדרך ייחודית: 300 אריגים לאינץ'. בכך, הילד נהנה ממצעים דקים ורכים, ובעיקר חלקים ללא התנגדות בתנועה במהלך השינה. המצעים עוצבו ופותחו לעיצוב חדרי ילדים, שכן הם מבוססים על צבעים חזקים – כהים ובהירים מוחלטים. בדרך זו קל מאד לבחור עבור הילדים שלכם מצעים ייחודיים שיבססו את מראה החדר ויצרו בו מרקם עיצובי ייחודי.

קביעת הצבעים של מצעי חדר הילדים

ישנם 2 סוגים של חדרי ילדים: כאלו שמבוססים על צבע אחיד, למשל חדר עץ, חדר עם כיסאות וספות ירוקים, וכד', או חדר בו 2 גוונים הם ששולטים, כשהגוון המשני משמש לרכיבי הפרזול. בחדר זה מקובל לשים ארון עץ עם ידיות כסופות, או כסא אדום עם משענת שחורה, למשל. בחירת המצעים צריכה להיעשות בהתאם לתנאי הצבעים הקיימים בחדר. אם זה חדר עם צבע אחיד, ניתן או לחזק מוטיב זה באמצעות בחירת מצעים מאותו הגוון, או ליצור מוטיב דו-גוני באמצעות קביעת צבע חדש מנוגד שיכול להתמזג בפנורמה של החדר. לדוגמה, חדר שהוא רק לבן, אשר מכיל מצעים שחורים. בחדר שצבעיו הם מראש דו גוניים, ניתן לבחור חלק מרכיבי המיצוע בגוון אחד וחלק אחר בגוון אחר. כשזה נעשה, נהוג לבחור סדין בצבע מסוים וציפית + ציפה בצבע אחר.

בחירת עיצוב חדגוני מול בחירת עיצוב מאויר לילדים

ההמלצה שלנו היא לבחור מצעים לילדים בהם כל סדין גומי, כל ציפה וכל ציפית הם חדגוניים, ואם הילד מבקש מיטה צבעונית, ניתן לארגן לו סדין בצבע אחד, וציפית וציפה בצבע אחר. מדוע זו ההמלצה שלנו? משום שילדים בימינו מתבגרים מאד מהר. מספיק שהם יגיעו לגיל בית הספר היסודי, 7+ והם ידרשו להחליף מצעים בהם יש דמויות מאוירות, דיסני, וכיוצא באלה. הדרישה המשפחתית להחלפת מצעים מהסוג הזה מאד מהירה בשל רצונו המשתנה של הילד, וצרכיו התרבותיים המשתנים בהתאם. לכן, מצעים לילדים בוחרים בחוכמה ולא בחופזה: בוחרים מוצר שניתן להשתמש בו הרבה זמן וגם להעבירו לילדים הקטנים יותר בהמשך הדרך.