מגלשות המתאימות למרכזי שעשועים גדולים

מגלשות מאז ומתמיד היו מושא גאוותן של רשויות מקומיות ואזוריות בתחום הפנאי לילדים וטף. המתקן הפופולארי, אשר מתאים לכל שכבות הילדוּת, מינקות ועד תחילת שנות העשרה, מעוצב בדרכים נועזות המאפשרות למבקרים להביע עניין ולהקדיש מספר דקות לבילוי על המתקן ובסביבתו. כאשר מחלקת הפנאי במועצה נדרשת לסוגיה – מקבלי ההחלטות בה צריכים לחשוב באופן יצירתי מחד ובטיחותי מאידך ואת זה עושים רק עם מגלשות פיברגלס. מדוע? ראשית כל, הפיברגלס הוא חומר לא כבד. קל לשנע אותו ועלויות ההתקנה וההקמה שלו זולות מאד לעומת מתקנים כבדים מחומרים אחרים. שנית, זהו אחד החומרים העמידים ביותר למזג אוויר קיצוני. אופן הטמעתו על הקרקע והמגע של מזג אוויר רטוב כמו גשם ולחות אינם משפיעים על המבנה והמתקן נותר כמו חדש. שלישית, זהו אחד החומרים שהכי קל לעצב באמצעותם. יכולת הצביעה קלה ופשוטה משום שהצבע אינו נמרח ואינו דוהה אלא נשאר חלק אינטגרלי מהמתקן למשך שנים רבות ללא צורך בתחזוקה שוטפת.

מגוון רחב של עיצובים

העיצובים השונים של מגלשות צינור מאפשרים למחלקות הפנאי במועצות לעצב פרקי שעשועים בדרכים יצירתיות במיוחד. מבחר הצבעים העשיר והשימוש בצורות המיוחדות שרק מגלשות פיברגלס יודעות לספק לוקחים את הפארק העירוני למקום שונה לחלוטין מן הממוצע ונותנים הרגשה של חו"ל ממש כאן בישראל!

שימוש בטיחותי לכל שכבות הגיל

הפיברגלס הוא אחד החומרים הבטיחותיים ביותר בתעשיית המתקנים. החומר אינו משנה את צורתו תחת מזג אוויר קיצוני, ואינו סופג התמוטטות או מעידה מכל סוג. גם כאשר רוח חזקה נושבת, המתקן תמיד יעמוד יציב וינסך על המשתמשים בו תחושה של יציבות מלאה. זו לא רק תחושה, זו לחלוטין המציאות!

מותאם לרטיבות וגשם

את מתקני הפיברגלס ניתן לכסות בשכבות גג. מגלשות הצינור יכולות להתעטף בגג סגירת מנהרה המאפשר להשתמש במתקן בכל עונות השנה. הוא נותר יבש ולא מייצר החלקות מסוכנות העלולות לגרום למשתמשים לאבד שליטה על התנועה שלהם.

הסדרה פשוטה ויעילה

אנו מבצעים התקנות של מגלשות פיברגלס פתוחות וממונהרות ומאפשרים לילדי הפארקים לבלות בהם בבטחה ולבוא על סיפוקם כשהם משתמשים במגלשות מסקרנות ומאתגרות. בואו לשדרג גם את הפארק שלכם במגלשת ילדים אטרקטיבית מפיברגלס!