ארונות בגדים לילדים

מאז ומעולם היו נחוצים ארונות בגדים לילדים. המאפיינים השונים של ארונות בגדים אלו הם שמבדילים אותם מארונות למבוגרים. החלטנו לרכז עבורכם מידע קצר ויעיל שמפרט מהם ההבדלים בין ארונות ילדים לארונות מבוגרים על מנת שתוכלו לדעת כיצד צריך להיראות ארון ילדים ועל כן – לקבל החלטה האם זה ארון מתאים לשימוש הילד שלכם או לא.

פתיחה בטיחותית ללא סכנות וכשלים

ארון פתיחוה חייב לספק לילד שלכם פתיחה קלה וחפה מסכנות. גם כאשר הילד עומד לעשות את טעותו המסורתית ולהציב אצבעות בין הדלת למשקוף הארון, האצבע שלו לא צריכה להינזק קשות מיד עם ביצוע הפעולה, אלא להתחיל ללחוץ מעט כאשר הדלת בזווית קהה. כאשר הדלת בזווית חדה או ישרה והיא כבר מתחילה להמטיר כאבים על מי שפותח אותה, זה אומר שהארון אינו בטוח לילדים, ועל כן כנראה גם לא יימכר בחנויות של ארונות ילדים מעוצבים.

מראות בארון

מראות בארונות ילדים חייבות להיות מסודרות באופן בטוח שלא יאפשר פציעת ילדים מהקצוות החדות. המראה חייבת להיות מוקפת במסגרת פלסטיק או מתכת שתפרזל או הזכוכית ותמנע חתכים ביד או באצבע בודדת. אם הארון הוא ארון הזזה, המראה כבר נמצאת בדלת החיצונית שמגיעה, מטבע הדברים, מפורזלת, ולכן ההתייחסות שלנו כאן היא יותר לארונות הפתיחה, שבמקרים רבים ניתנים לילדים מהמבוגרים. עליהם לבחון היטב מהו הארון שהם מוסרים והאם הוא בטוח לשימוש ילדים, ואם יש ספק, קנו לילד שלכם ארון חדש.

התאמה לעיצוב חדרי ילדים

ארונות בגדים לילדים צריכים להתאים לעיצוב החדרים שלהם. חדרי ילדים בדרך כלל יתאפיינו בצבעים בהירים כמו תכלת בחדרי בנים וורוד בחדרי בנות. חשוב לוודא שהארון מעוצב בסגנון כזה, ולא מגיע בצבע כמו שחור או אפור כהה, על מנת לא ליצור דיסוננס עיצובי עם הנעשה בחדר הילדים, כפי שהוא מופיע בבתים בדרך כלל. אם אינכם בטוחים איזה צבע ארון יתאים לחדר הילדים, התייעצו עמנו ואנו נספק לכם את כל הכלים לבחור את הארון שישתלב הכי טוב בחדר המדובר. בהצלחה בבחירת הארון לילדיכם!

לבחירת ארונות בגדים לילדים יש ליצור קשר עמנו ולקבל את כל הפרטים על איתורם המושכל!

לקריאה נוספת: חדרי נוער