חדרי נוער

ארונות הזזה מעוצבים לחדר נוער

בחדר הנוער, ארון הזזה נעשה מאד טרנדי. הילד כבר לא מתלונן שנתפסה לא האצבע בפתיחת הדלת, וגם הסגירה קלה מאד. זהו למעשה ארון בטיחותי מאד גם לילדים וגם לבני נוער, מה שלא ניתן לומר על ארונות הפתיחה. בנוסף, זהו אחד הארונות היותר נוחים שיכולים להיות גם בהיבט מניעת הצפיפות. רובם ברי חציבה בקירות, מה שמאפשר לכם ליהנות ממרחב אחסון מחד, וללא גריעת מקום בחדר מאידך. יצוין שלא כל חדר נוער מתאים לסידור זה, אך גם מי שלא יימצא מתאים – יכול לארח ארון הזזה שממד העומק שלו קטן אך ממדי האורך והרוחב גדולים, מה שעדיין יאפשר כמות יפה של אחסון וגם גריעת מקום קטנה יחסית מחלל החדר.

בדקו את התאמת חדר הנוער לחציבה

יש לבחון האם חדר הנוער מתאים לחציבת ארון הזזה. יצוין כי חדר נוער עם קיר חצוב הוא חדר נוער שאחרי התקנת הארון ייוותר בדיוק כפי שהוא היה מבחינת השטח הפנוי. החלק העמוק של הארון כלל לא ייוותר חשוף, אלא יוטמע בקיר, ורק הדלת תהיה נגישה בממד החיצוני עבורכם. חדר הנוער לא נמצא מתאים? קיימים ארונות עם ממד עומק דק של 60 ס"מ בלבד, כאשר ממדי האורך והרוחב מפצים על כך במידות גדולות. זה מאפשר גם אחסון רב מערכתי וגם גריעה קטנה יחסית של מקום פנוי.

השוו עיצובים שונים של ארונות לחדרי נוער

חשוב להשוות סגנונות עיצוב מגוונים באשר הם. נכון, רובנו לא התעמקנו אם חדר הנוער שלנו כפרי או מודרני, ולרוב זה לא ממש משנה: חדר נוער הוא חדר נוער, ובספרות עיצוב הבית מתייחסים אליו שונה מאשר לחדר רגיל בבית. זה מאד מזכיר חדר ילדים רק בצבעים משתנים ועם סוגי ספות מיטות שונות. לכן, הפשילו שרוולים והתחילו לעבוד! צפו בקטלו של חברת אירופלקס מזרונים ובחרו במספר אופציות שעשויות להתאים.

השוו פונקציות שונות של ארון ההזזה לחדרי נוער

קחו את האופציות של ארונות ההזזה שדליתם מהקטלוג ובדקו מה הפונקציות שיש בכל אחת מהן. יש ארון הזזה עם מדף נשלף בפתיחה, אשר משמש כמעין מזנון בעת שהארון פתוח. יש ארון הזזה עם מראה, ויש ארון הזזה עם מראה צבעונית. כל בן נוער יעדיף ארון שונה למימוש אחסון תכולת הביגוד שלו.

לקריאה נוספת: שידות