ארונות הזזה

ארונות הזזה

ארונות הזזה נעשו פופולריים מאד משני טעמים: עיצובם כבר יצא מזמן מגבולות צבעי המתכת והעץ הטבעיים, וגם מגבולות צבעי החומרים המסורתיים. במילים אחרות, ניתן למצוא כיום יצירות אומנות של ממש מוטבעות על הארון, החל ממראות בחיתוכים שונים, כלה בגרפיקה ממוחשבת ועד תמונות שיכולות להחליף מיצגים על הקיר. שנית, ארון ההזזה הוא מוצר נוח יותר מארון פתיחה בשל כך שהוא מכיל דלת הזזה שאינה דורשת נפח עודף, ועל כן חוסכת לכם מקום בחדר בו הארון מוצב. טכנאי הארונות בדקו את הנעשה בביתכם ומצאו כי לא ניתן לחצוב בקירות? עדיין כדאי יותר לקנות ארון הזזה. במקרה כזה – היינו ממליצים לכם על ארון בעובי 60 ס"מ ובמידות אורך ורוחב גדולות שיפצו על ממד העומק הקטן.

ארונות הזזה - משאיפה למציאות

על מנת להזמין ארונות הזזה, ניתן ליצור קשר עם פורטל הרהיטים שלנו דרך האינטרנט או לפנות ישירות לטלפון של חנות רהיטים המתמחה בארונות הזזה. החנות תשלח אליכם טכנאי ארונות מוסמך אשר יבחן היכן ניתן להתקין ארון הזזה חצוב. בחדר בו תימצא היכולת לחצוב בקירות מומלץ להשקיע כחדר ארונות, ובכך להפוך את אופן האחסון בבית לאחסון מרוכז, בו בחדר אחד נמצאת כל תכולת הביגוד ההנעלה הביתית. כך או כך, כעת יש לחתור לבחירת ארונות ההזזה הרלוונטיים למידות הקיר שנבדק בביתכם.

בחירת ארון ההזזה

יועצי העיצוב של חנות הרהיטים יציגו לכם מספר אפשרויות מתוך הקטלוג, ויאפשרו לכם לצפות בארונות במציאות על מנת לבחון אותם מקרוב. חשוב להתייחס הן לנוחות השימוש בכל ארון והן לרמת העיצוב שלו בעיניכם. בחירת הארון צריכה להיות כזו שתהיו שלמים עמה, שתחושו בנוח כל פעם שתפנו להוציא או להכניס בגדים פנימה, וכמובן שהמראה שלו ירגיש לכם נכון ביחס לנעשה בחדר הארונות או חדר המגורים בו הארון מוצב.

התקנת ארון ההזזה

ארון ההזזה יותקן בביתכם או משרדכם על יד טכנאי מוסמך אשר יקבע את הארון ויבצע כיוון לדלתותיו עד להשגת פתיחה חלקה וללא התנגדויות, צירים עקומים ועיוותים כלשהם. מומלץ לקבוע מועד התקנה זמין יחסית ללא לו"ז צפוף מדי.

להזמנה והתקנת ארונות הזזה מתאימים לביתכם ומשרדכם - פנו אלינו!

לקריאה נוספת: חדרי ארונות